HAFTOWANIE

BĄDŹ WYJĄTKOWY I ZAMÓW ORYGINALNY PREZENT DLA TWOICH NAJBLIŻSZYCH

haft

HAFT KOMPUTEROWY

 TO ORYGINALNY PREZENT LUB UNIKALNY SPOSÓB NA REKLAMĘ TWOJEJ FIRMY.

HAFT KOMPUTEROWY- NADRUK NA ODZIEŻY – LOGO FIRMY – SPERSONALIZOWANA PAMIĄTKA - SZYBKA REALIZACJA 

HAFT KOMPUTEROWY I NADRUK PAMIĄTKOWYCH DAT , IMION Z UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH TO WYJĄTKOWY SPOSÓB NA ZDOBIENIE ODZIEŻY, RĘCZNIKÓW, POŚCIELI ORAZ INNYCH TEKSTYLIÓW. 

Feature Media

Haft komputerowy 

jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Wykonujemy haft na pamiątkę uroczystości chrztu, komunii, bierzmowania, ślubu, jubileuszy, urodzin i imienin .Haftujemy pod zamówienie na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary, jak również na ręcznikach czy torbach.

haft

Wykonujemy profesjonalny haft komputerowy

 oraz nadruk na wykrojach oraz materiałach dostarczonych przez klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, agencji reklamowych jak i odbiorców indywidualnych. Wykwalifikowana obsługa z wieloletnim doświadczeniem chętnie podejmie się każdego wyzwania.

Feature Media

Haft komputerowy 

Do dyspozycji naszych klientów mamy hafciarkę znanego i renomowanego producenta. Korzystamy z najlepszych nici i surowców tak aby rezultat końcowy był trwały, modny i w dobrym stylu. Gwarantujemy wysoką jakość usług – nasz haft nawet po wielu praniach nie kurczy się i nie odbarwia!

Projekty tworzymy na podstawie przesłanych plików (jpg, png, cdr, pdf, eps,) oraz na zamówienie. Proponujemy najlepsze rozwiązania w odniesieniu do potrzeb klienta. Dla polepszenia współpracy każdą realizację poprzedza wizualizacja..

SKONTAKTUJ się Z NAMI

Realizujemy zlecenia na terenie Gminy Jeżowe i Nisko oraz na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego.