FOTOLUSTRO

ZNUDZIŁA CI SIĘ FOTOBUDKA? SPRAWDŹ NASZE FOTOLUSTRO! 

Idealna atrakcja na wszystkiego rodzaju imprezy!

Feature Media

FOTOLUSTO

Mamy dla Ciebie absolutną nowość na rynku, jaką jest FOTOLUSTO, zwane również jako Magiczne Lustro.

Najnowsza technologia w zasięgu ręki! 
W przeciwieństwie do fotobudki, nasze czarodziejskie lustro zachęca podchodzących do niego gości, wskazówkami głosowymi oraz kolorowymi animacjami, do zrobienia sobie interaktywnego „selfie”. 

Po wykonaniu zdjęcia pozostaje je jeszcze podpisać i niezapomniana pamiątka jest już gotowa! Ta niesamowita atrakcja świetnie nadaje się na każdą okazję taką jak wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe, imprezy promocyjne, festiwale i wiele innych.

Nasze Fotolustro

Urządzenie składa się z dotykowego panelu znajdującego się na całej powierzchni lusta, podświetlanej ledami oraz drukarki termosublimacyjnej do zdjęć w pełni samoobsługowe, przenośne fotostudio - sprawi, że zdjęcia z każdej imprezy będą niepowtarzalne! Gdy tylko włączy się odliczanie, każdego ogarnia chęć zrealizowania szalonych pomysłów zdjęciowych i uwiecznienie pamiątki z imprezy. Atrakcję, do której zawsze ustawiają się kolejki osób w różnym wieku, można wynająć na 2-3 godziny na około 100-osobową imprezę oraz ewentualnie dopłacić za kolejną godzinę. Eliminuje to możliwość przepłacania w momencie, gdy jest ona już nieużywana. Naszą foto budkę cechuje nowoczesność, niespotykany design, a menu w języku polskim i polskie animacje czynią zabawę łatwą i przyjemną. Lustro sprawia wrażenie dużego, spokojnie pomieści do paru/parunastu osób przed sobą. Ozdobna rama nadaje niesamowitego designu, a dodatkowo wszystko przyozdobione jest czerwonym dywanem i barierkami w stylu hollywood. Całość prezentuje się znakomicie, przykuwa uwagę gości i zachęca do wspólnej zabawy. Prezentowane przez nas fotolustro posiada wbudowany aparat fotograficzny Canon EOS 1300D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6, profesjonalna studyjna lampa błyskowa renomowanej firmy. Dzięki zastosowaniu obu rozwiązań zdjęcia wychodzą ostre, wysokiej jakości, odpowiednio doświetlone.

Warto również wspomnieć o gadżetach do naszego fotolustra. Mamy ich pod dostatkiem i nie musicie się Państwo trapić o ich brak podczas imprezy z fotolustrem!

SKONTAKTUJ się Z NAMI

Realizujemy zlecenia na terenie Gminy Jeżowe i Nisko oraz na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego.